בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים
בניית אתרים לעסקים

כיום לא ניתן להפריד בין בניית אתרים לעסקים וקידום אתרים בגוגל, כאשר אתה בונה אתר אתה מוכרח להתאים לו תשתית לקידום אורגני.

הפנים שלך ברשת יגדירו מי אתה בעיני המבקרים, אתר העסק שלך חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר עם תשתית קידום חזקה בכדי למקסם חשיפה מצד רשתות החיפוש.

אנו מתמחים בתחום בניית אתרים לעסקים, בכל הפלטפורמות כולל בניית אתרים בוורדפרס.

כאשר אנו בונים אתרים אנו מאפיינים עבורך אתר ייחודי אשר עונה על צרכיך, נעצב עבורך אתר האתר ע"פ האיפיון הקפדני שנעשה בכדי להתאים את העיצוב לקהל היעד המבקר באתר.

כל ההליך נעשה תוך התחשבות באלגוריתם של גוגל. האתר יהיה כמובן 100% רספוסיבי, כלומר, מותאם למובייל ויקבל תחזוקה שוטפת.

בניית אתרים איכותיים לעסקים

מהם שלבי בניית האתר לעסק שלך?
איפיון אתר
שלב זה הוא הקריטי ביותר, תחילה נעשה מחקר נישה בכדי להבין לעומק את צרכי לקוחותיך. לאחר מכן נבנה אסטרטגיות שיווקיות עליהן נבסס את איפיון האתר בכדי לבנות אתר עסקי העונה על צרכי הלקוח ועל היעדים השיווקיים.
עיצוב אתרים
טקסט האיפיון לובש צורה בשלב זה. אנו עובדים עם מיטב המעצבים בכדי להבטיח עמידה מלאה ביעדי השיווק. עיצוב האתר לעסק שלך חייב למתג אותך וליצור את התדמית שהוגדרה בשלב האיפיון. שלב זה חשוב ביותר, זהו עיצוב פנייך ברשת.
בניית האתר לעסק
לאחר סיום שלבי האיפיון העיצוב הגיע הזמן לשלב התכנות, בשלב זה נטמיע ונביא את האיפיון לכדי ביצוע. בשלב בניית האתר נתמקד ביעדי האיפיון ונבנה עבורך אתר ברמה הגבוהה ביותר בכדי למקסם המרת לקוחות.
תאימות למובייל
אנו נדאג כי אתרך יהיה רספונסיבי לחלוטין, כלומר, מתאים למובייל. כיום הן מבחינת חווית הלקוח והן מבחינת הקידום בגוגל בניית אתר מותאם למובייל זה עניין קריטי. 62% מהלקוחות מסקר שנערך מעדיפים לקנות במובייל, אל תפספס אותם.
81
%
לקוחות מבצעים חיפוש לפני קנייה
72
%
לקוחות שהגיעו פיזית לעסק בעקבות חיפוש
72
%
מומחי ה-SEO מסכימים כי תוכן הוא העיקר
1,890
מילים בממוצע לדף בעמוד הראשון בגוגל
בניית אתר מכירות
המומחים שלנו מטמיעים עבורך מערכות מכירה וסליקה באתר דרך מערכות הWooCommerce, OpenCart ועוד. מערכת המכירות כוללת ניהול מוצרים, רווחים, דוח"ות ועוד אפשרויות נוספות. המערכת מעוצבת ע"פ האיפיון בכדי למקסם את איכויותיה אל מול צורך הלקוח.
תמיכה, תחזוקה ושדרוגים
הסירו מכם דאגה, כלל תחזוקת האתר תהיה באחריותינו, אנו נדאג לכך שאתרכם יהיה מעודכן גם לאחר שבנייתו הושלמה. בנוסף אנו מספקים תמיכה מלאה ומענה לכל צורך הנוגע לאתר.
אתרי SEO-Friendly
גם אם לא לקחתם את חבילות השיווק שלנו כעת תהיו בטוחים כי אתרכם מוכן לקידום בכל עת. כלל אתרינו מבוססים לקידום אורגני ומכילים חבילה בסיסית של קידום אורגני.
שירות תוכן והעלאת מוצרים
אנו נעלה עבורכם תוך בניית האתר תכנים ממוקדי נישה וכמובן מוצרים בעלי תיאור ופורמט לקידום אורגני בכדי להבטיח אפיק נוסף לפרסום מוצריכם ברשתות החיפוש.
תמיכה במגוון פלטפורמות
בין אתם אתם מחפשים בניית אתרים בוורדפרס, בניית אתרים באופן קארט או בכללי בניית אתרים לעסקים, אנחנו תומכים בכל הפלטפורמות הקיימות כולל בנייה שלא במערכות תוכן. המומחים שלנו יכולים להתאים עבורכם תוספים לאתר. המתכנתים שלנו כבר מוכנים לעבודה.
אתרים מעוצבים
יש לנו מעצבים מוכשרים במיוחד שיביאו לידי ביטוי את העסק שלכם ברשת. אם יש לכם דרישות עיצוב ספציפיות נשמח לענות עליהן. אנו מחזיקים את המעצבים המוכשרים ביותר בתחום ומבטיחים לכם עיצוב מרהיב לאתר העסק שלכם.

קבל עכשיו הצעת מחיר

מעניין אותך בניית אתרים לעסקים? קבל עכשיו הצעת מחיר בהתאם לצרכייך. אנו מבטיחים מחיר זול ביחס לשוק כך שתוכל להנות מאתר איכותי ויפה במחירים הטובים ביותר.
בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים בוורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס, כדאי?

בניית אתרים בוורדפרס

במדגם שנעשה 30% מהאתרים באינטרנט משתמשים בוורדפרס או במערכת CMS אחרת, יש סיבה לכך.
אתרי וורדפרס ידועים בקלות שבה ניתן לערוך בהם תוכן, הם רספונסיביים ומרהיבים ביופם אם יודעים לעצב אותם נכון.
אנו ממליצים לבעלי עסקים להשתמש במערכות אלו שכן לאחר שלב בניית האתר בעל העסק יוכל להתמצות בפאנל בפשטות ולעלות תכנים בקלות וביעילות אם ירצה.
וורדפרס תומך בסחר עם התוסף WooCommerce שלוקחת את עולם הסחר באתרים קדימה.

הם ידידותיים לקידום

בניית אתרים בוורדפרס הינה האופציה האידיאלית לפלטפורמה ידידותית לקידום אורגני ובכלל בקידום אתרים בגוגל, וורדפרס מציע מגוון אפשרויות להתאים את אתרכם לדרישות של גוגל.
בעזרת פלאגינים שיש כיום לוורדפרס ניתן לנהל את הקידום האורגני ללא צורך להתעסק בקוד, למרות זאת, אם אינכם מבינים בקידום אורגני כדאי לכם לא להתעסק עם הפלאגינים הללו שכן צריך ידע מוקדם בקידום בכדי להשתמש בהם.
אתרי וורדפרס מהירים מאוד וכיום ניתן להגיע איתם למהירות שיא של פחות משניה בכדי לעלות אתר שלם.
מהירות האתר הינה פקטור חשוב בקידום אתרים בכלל ובחווית המשתמש בפרט.

הם רספונסיבים

אתרי וורדפרס רספונסיביים, כלומר, מותאמים למובייל. כ-50% מהגולשים באינטרנט גולשים דרך הפלאפון.
חשוב שהאתר שלכם יהיה מותאם לפלאפון שכן כל לקוח פוטנציאלי שני נכנס לאתרכם דרך הפלאפון.
היכולת של וורדפרדס ופלטפורמות אחרות להיות מותאמות מובייל עוזרות רבות לבעלי עסקים להנגיש את האתר שלהם בקלות.
ראוי לציין כי רספונסיביות הינה חשובה מאוד לקידום האתר אורגנית.

הם מוזילים עולויות

לבסוף, בניית אתרים בוורדפרס חותכת עלויות, בגלל שוורדפרס היא מערכת תוכן מוכנה קל יותר למתכנת לעבוד.
המתכנת לא צריך ליצור פוקנציות חדשות ברוב המקרים או לבנות תהליכים אלא להשתמש בקיים ולשדרג אותו.
עניין זה חוסך עלויות ממש ללקוח הקצה. לכן כדאי לכם לעבור לוורדפרס או למערכת תוכן.
ראוי לציין גם שאנו מציעים אפשרות לבניית אתר ללא פלטפורמה.

מיכל
אין על הצוות של Facecom בבניית אתרים, קנינו אתר מותאם אישית בקוד, ללא פלטפורמה למוצר החדש שלנו. מרוצים מאוד.
מיכל
סמנכ"לית שיווק

קבל הצעת מחיר

המתכנתים והמעצבים שלנו רק מחכים להתחיל לעבוד איתך. אנו נבנה עבורך אתר מדהים במחיר נוח בכדי שתוכל להכנס לעולם הדיגיטל על רגל ימין.

בניית אתרים לעסקים זה רק עם המומחים של Facecom, לאחר שנות ניסיון רבות החלטנו לאגד כוחות בשביל לייצר אתרים איכותיים במחירים מעולים.