קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל (PPC)

קידום ממומן בגוגל הינו פלטפורמת שיווק באינטרנט שבו מפרסמים משלמים בכל פעם שמתבצעת אינטראקציה עם המודעה. למעשה, זוהי דרך פרסום אשר מייצרת לידים והמרות לא באופן אורגני.

  • בכל פעם שמישהו לוחץ על המודעה שלנו, אוטומטית מתבצע קישור לאתר אותו הזנו, כאשר על כל קליק כזה אנו משלמים . כאשר PPC עובד כראוי, האגרה (אותה משלמים למנוע חיפוש) היא שולית, כי הביקור עצמו שווה יותר ממה שאתה משלם עליו, אנו בfacecom דואגים בצורה הטובה ביותר שהוצאות הפרסום שלך יהיו מינוריות ביחס לרווח המגיעה בעקבותם.
  • הרבה משאבים הולכים לבניית קמפיין PPC מנצח, החל מחקר של מילות המפתח נכונות, ארגון נכון של מילות המפתח לתוך מסעות פרסום וקבוצות מודעות מאורגנים היטב, והגדרה של דפי נחיתה עם אותם מילות מפתח. בfacecom נבצע מחקר תוכן מעמיק עבור האתר שלך והתאמה של מילות מפתח שיניבו אחוזי המרות מקסימליים.
75
%
עלייה במודעות למותג בעקבות קידום ממומן בגוגל
80
%
מהחברות העסקיות נעזרות בגוגל לקידום אורגני
66
%
מהקונים הפוטנציאלים לוחצים על מודעות ממומנות
300
%
עליית בזרימת לקוחות לאתר בעקבות מודעות פרסומיות

אז מה אנו מציעים?

מחקר מילות מפתח
מילות מפתח הן חלק מאבני היסוד של הקידום המומן. מילות המפתח חייבות להיות מותאמות תקציב ומטרה. אנו נבצע עבורך מחקר מעמיק אודות נישת האתר שלך על מנת להתאים את מילות המפתח הטובות ביותר. אלו שיניבו לך את אחוזי ההמרה הגבוהים ביותר.
מודעות ממוקדות
ישנם חברות רבות אשר מייצרות מודעות יפות אשר אינן מייצרות המרות אלא קליקים. אנו מאמינים בהמרות. לאחר למידת נישת העסק שלך אנו נייצר עבורך מודעות ממומנות ממוקדות המרה ללקוחות פוטנציאלים. מודעות אלו ימנעו בזבוז קליקים לשווא ויובילו להמרות.
מיקסום תקציב
כשעובדים על קמפיינים ממומנים ובמיוחד בגוגל, חשוב לשים דגש על התקציב. פעמים רבות אנו נתקלים בלקוחות אשר בזבזו הון עתק כיוון שלא ניהלו נכון את הקמפיין. אנו ניישם עבורכם אסטרטגיות שנלמדו לאחר ניסיון של שנים על מנת למקסם המרות ולידים תוך התחשבות אחראית לתקציב המוגדר ע"י בעל העסק.
אחוז המרות גבוהה
לאחר שנים בתחום פיתחנו אסטרטגיות ממוקדות אשר מגבירות המרה. אנו נבחן את כל הגורמים אשר מעכבי המרה ובעזרת תיקונן ויישום אסטרטגיות שיווק נייצר המרות משמעותיות. מגוון לקוחותינו נהנים מאחוז המרות גבוהה יחסית לשוק וכבר מקבלים לידים ומכירות באתר שלהם מקידום ממומן בגוגל. הצטרפו אליהם ותוכלו גם אתם.
ניהול במספר פלטפורמות
עולם ה-PPC עשיר בפלטפורמות אשר רק מחכות שתפרסמו אצלן. כחלק מהאסטרטגיה שלנו אנו נבדוק כדאיות במספר פלטפורמות ונחליט ביחד היכן כדאי לכם לפרסם. צוות המומחים של פייסקום ינהל עבורכם קמפייני PPC הן ברשתות החיפוש והן בעוד פלטפורמות כמו פייסבוק, Taboola, לינקדאין ועוד.. אנו מתמחים בניהול קמפיינים ממומנים במספר רב של פלטפורמות.
רימרקטינג
אנו נייצר עבורכם קמפייני רימרקטינג במידה והאפשרות תואמת לאסטרטגיה שהוחלטה. קמפיין רימרקטינג הוא קמפיין אשר "עוקב" אחרי לקוחות שלא ביצעו המרה בכדי להכות בברזל כשהוא חם. קמפיינים אלו בחלק ניכר מהמיקרים יכולים להשיב לקוחות בכדי לייצר המרה. אנו משלבים תכנות בקידום שלנו ולכן נבצע הטמעת רימרקטינג בקלות במידת הצורך בכדי להגביר המרות.

לקוחות ממליצים

פייסקום מנהלים כבר זמן מה את הקמפיינים שלנו בגוגל, הם מציעו לנו באילו מוצרים ומילות מפתח כדאי להתמקד ע"פ טווחי רווח. אנו מרוצים מאוד מהתוצאות ובעיקר על ההחזר על ההשקעה מהקמפיינים.
איתי
איתי
GameKeys
Facecom מעולים, השירות והאסטרטגיה שהם חיברו לחברת אבטחת המידע שלנו עזרה לנו רבות. תודה רבה.
מיכל
מיכל
Level10
פייסקום ניהלו מספר קמפיינים שלנו, אנו מרוצים מאוד מהתוצאות וכמובן מצפים להמשך עבודה בעתיד.
אופק
אופק
מונטרבו ישראל

שאלות נפוצות

הלקוחות שלנו

הצטרפו למגוון לקוחותינו אשר נהנים מאחוז המרות גבוהה. אנו מומחים בהשבחת עסקים באינטרנט בקמפיינים ממומנים ואורגניים. הצטרפו אל לקוחותינו בכדי שגם אתם תוכלו להנות מקמפיינים מניבים בגוגל.

פרסום ממומן ברשתות חברתיות

פרסום ברשתות החברתיות
אנו מציעים שירותי קידום ברשתות החברתיות, אם אתם מעוניינים להגביר את המודעות למותג או לנישה שלכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות מודעות ממומנות ברשתות החברתיות, בארץ בעיקר בפייסבוק למגזר הפרטי ולינקדאין במגזר העסקי. את המודעות הללו ממש כמו המודעות הממומנות בגוגל צריך לכתוב בחכמה וכמובן לגבש אסטרטגיה טרם ביצוע הקידום ולנהל את הקמפיינים באחריות תוך התחשבות בתקציב והחזר על ההשקעה. הרשתות החברתיות ידועות בניצול מהיר של התקציב כך שניסיון דרוש עוד יותר בכדי לטרגייט נכון את הקהל ולנהל באחריות את הקמפיין.
מעניין אותי

דבר איתנו

המומחים שלנו מחכים להתחיל לעבוד עבורך ולייצר לידים משמעותיים לעסק שלך בעזרת קידום ממומן בגוגל ובכל מנועי החיפוש.
 מומחי ה-ppc שלנו הם פרטנר משולם בכדי לקחת ולמנף את העסק שלך קדימה.