שיווק במייל ובסמס

אסטרטגיית שיווק במייל

שגר קדימה את הדבר הגדול הבא שלך באמצעות Email marketing
מצא את קהל היעד, בנה מערכת יחסים עם לקוחות וקדם את המוצר שלך. תגיע אל המטרות העסקיות שלך באמצעות פלטפורמת email markenting אוטומטית ומתקדמת אשר תנהל את רשימת התפוצה שלך.
  • שיווק בדוא"ל הוא מעשה של שליחת הודעה מסחרית, בדרך כלל לקבוצה של אנשים, באמצעות דוא"ל. במובן הרחב ביותר שלו, כל דוא"ל שנשלח ללקוח פוטנציאלי או הנוכחי יכול להיחשב שיווק בדוא"ל. בדרך כלל מדובר בדוא"ל כדי לשלוח פרסומות, בקשת עסקים, מכירות או תרומות, והוא נועד לבנות נאמנות, אמון או מודעות למותג. 
  • ניתן לשלוח הודעות דוא"ל שיווקיות לרשימת תפוצה או למסד נתונים קיים של לקוחות. המונח מתייחס בדרך כלל לשליחת הודעות דואר אלקטרוני במטרה לשפר את קשרי הסוחר עם לקוחות קיימים או קודמים, עידוד נאמנות לקוחות וחזרה על עסקים, רכישת לקוחות חדשים או לקוחות קיימים משכנעים כדי לרכוש משהו באופן מיידי ולשתף מודעות של צד שלישי.

קבל יעוץ בחינם

תן למומחים שלנו לנהל את רשימות הדיוור שלך בכדי למקסם Average Opening Rate מיד.

תגיע אל המטרות העסקיות שלך באמצעות פלטפורמת email markenting אוטומטית ומתקדמת

אסטרטגיה שיווקית
אנו נבנה עבורך אסטרטגיה שיווקית שתתאים לצרכיך בהתאם לנישה המדוברת. קבל ניתוח מעמיק כבר מהיום הראשון של קהל היעד שלך, תיוג המנויים והלקוחות הפוטנציאלים שלך ופילוח שלהם על בסיס מודלים מתקדמים בשיווק.
קרא עוד
דוחות ומעקב
קבל גישה לכל תכונה מהיום הראשון, כולל אוטומציית דוא"ל, תיוג המנויים ופילוחם, הפקת דוחות ומעקב אודות המיילים שנשלחו ויעילותם.
קרא עוד
מערכת דיוור
אנו נתמיע עבורך מערכת אוטומטית לשיווק במייל שתערב את כל המנויים שלך מהניוזלטר ולקוחות פוטנציאלים.
קרא עוד
מיטוב מיילים
סמוך על כך שהודעות האימייל שלך ממוטבות בידי מיטב מוחות הemail markenting כדי להגיע לתיבת הדואר הנכנס של הלוקוחות הפוטנציאלים שלך שיניבו מיקסום רווחי לעסק שלך.
קרא עוד