קידום אתרים אורגני (SEO)

קידום-אתרים-פרופיל
קידום אתרים אורגני (Search Engine Optimization) מהו?

SEO (נקרא גם קידום אתרים אורגני/ פרסום אורגני) בהגדרתו מתייחס לתהליך בו על ידי מגוון פעולות (חינמיות/ טבעיות/ אורגניות) אנו מקדמים ומשפרים את מיקומו של האתר בדירוג של מנועי החיפוש ובעיקר בגוגל. מנועי החיפוש חכמים אומנם, אך זה לא אומר שהם אינם צריכים עזרה. מנועי החיפוש העיקריים עובדים בצורה מתמדת לשיפור טכנולוגיית תוכנת החיפוש אך כדי להשיג תוצאות נצטרך לעשות קידום אורגני בצורה נכונה ועיקבית תחת ניתוח  מתמיד של משתנים יביא לעלייה ב-SERP (מיקום בגוגל) שכמובן יגדיל חשיפה ללקוחות פוטנציאלים.

81
%
לקוחות מבצעים חיפוש לפני קנייה
72
%
לקוחות שהגיעו פיזית לעסק בעקבות חיפוש
72
%
מומחי ה-SEO מסכימים כי תוכן הוא העיקר
1,890
מילים בממוצע לדף בעמוד הראשון בגוגל
עיקר התנועה לאתרים מונעת בעיקרה מתוצאות המנוע חיפוש (98% מהחיפושים בישראל נעשים בגוגל), רובם המוחלט של הגולשים אינם מגיעים כלל לעמוד השני שהתקבל בחיפוש, דפוס זה של התנהגות מסביר מדוע כה חשוב לארגונים ולעסקים למיניהם להופיע בצמרת החיפוש (דירוג מנועי החיפוש).
  • הסיבה הראשונה שבגללה אתרים אינם מועדפים ע"י גוגל הינה מחסור בתוכן איכותי.אנו מבצעים מחקר נישה מעמיק טרם הכתיבה בכדי לדבר בשפה שלהקוחות שלכם מדברים, לכל עולם תוכן קודים ושפה משלו. FaceCom דואגת שלקוחותיה יהיו מעודכנים כל הזמן בתוכן איכותי, אמין ועדכני אשר יגרום לקידום אתרכם בגוגל לטפס מעלה במעלה תוצאות החיפוש.
  • שנית, סיבה לא פחות קריטית הינה שאתרים רבים אינם עומדים בפורמט הכתיבה אותו האלגוריתם של גוגל דורש. כתיבה אינה רק תוכן, חשוב גם להתאים כותרות מסוג מסויים כגון H1, H2. תגיות מטא, תיאורי מטא ועוד משתנים רבים אותם האלגוריתם דורש. אתרים שלא עומדים בתנאי סף אלו סביר להניח ש"יקברו" תחת כמות אינסופית של תוצאות במנוע החיפוש.

שירות קידום אתרים האורגני שלנו כולל:

מחקר נישה
אנו נלמד היטב את נישת העסק שלך בכדי להתאים עבורך אסטרטגיית קידום מתאימה. מחקר הנישה יאפשר לנו להתאים מילות מפתח לאתרך שיניבו מקסימום המרות במינימום השקעה.
קידום אתר אורגני
אנו נקדם את אתרך גם מבחינת תוכן וגם מבחינת פורמט, קידום אתרך פירושו קידום כלל הדפים הנמצאים באתרך כולל סידור לינקים קנוניים והתאמת תוכן רלוונטי לכל דף ודף בכדי למטב את אתרך במנועי החיפוש.
בניית לינקים
זהו ענף בפני עצמו, בניית לינקים חיצוניים ופנימיים חשובה ביותר בכל מחקר שיצא עד כה. אנו נבנה עבורך לינקים באתרי נישה אשר מתאימים לך בכדי להבטיח תנועה וSignal משמעותי מהם אל מנועי החיפוש.

אנליזת אתר בחינם

קבל דו"ח כללי אשר מפרט את פעילות אתרך מבחינת SEO, הדו"ח כולל בדיקת פורמט דף מבחינת מטא, מילות מפתח, תוכן ושונות. בגמר הדו"ח תקבל ציון לאתרך והערות מאיתנו.
קידום-אתרים-גרף
איתי
הקידום של facecom תרם לנו המון, המכירות עלו כפי שחזו. מרוצים מאוד.
איתי
מנכ"ל - GameKeys
מור
צוות פייסקום סייע לנו בדיוק התכנים בהתאמה לנישה והתאמת תכני הפייסבוק לקהל היעד. תודה רבה
מור
יו"ר - קהילות הפורמים Fxp

דבר איתנו

המומחים שלנו מחכים להתחיל לעבוד עבורך ולייצר לידים משמעותיים לעסק שלך בעזרת קידום אתרים אורגני בגוגל ובכל מנועי החיפוש.

מומחי ה-SEO שלנו הם פרטנר משולם בכדי לקחת את העסק שלך קדימה.